Firma Mipoplast, s. r. o. byla založena 1.1.1995 a je odborným velkoobchodem a malaobchodem zabývajícím se prodejem komponentů pro vodovodní rozvody včetně plastových rozvodů, vodovodních baterií, zásobníků teplé vody, čerpadel a veškerého sortimentu kulových ventilů závitových i přírubových.

Dále nabízíme komponenty pro topení - kompletní sortiment topenářských armatur, sortiment pro podlahové vytápění včetně trubek z plastů i mědi, plynové a plynové bezpečnostní armatury; sanitární techniku a keramiku; čímž plní funkci prodejce veškerého materiálu pro potřeby velkoobchodů, maloobchodů, instalatérů a topenářů, větších i menších montážních firem. 

Nabízíme kvalitní výrobky značek jako je například Sapho, Kolo, Jika, Dřevojas, Intedoor, Laufen, Rako, K-keramika, Alcaplast, Geberit, Ravak, Teiko, SanSwiss, Novaservis, Kludi, Hansgrohe a mnoho dalších.

Společnost Mipoplast, s. r. o. disponuje prodejnou a vzorkovnou koupelnového vybavení v Havlíčkově Brodě. 

Hlavním cílem firmy je představit a nabídnout zákazníkovi širokou škálu produktl a poskytnout kompletní servis při rekonstrukci koupelny nebo při realizaci koupelny v novostavbě. 

Mipoplast s.r.o.

  • Více než 20letá tradice
  • Kvalitní výrobky
  • Široký sortiment
  • Ochotní a kvalifikovaní odborníci

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: